پارک ملی کوپرولو کانیون بهشتی از جهان و محبوب ترین منطقه قایقرانی این کشور است. پارک ملی مناسب برای پیاده روی ، یا کاوش در خرابه های باستانی ، یا فقط برای لذت بردن از مناظر شگفت انگیز مدیترانه ای است. قیمت تور آنتالیا این وقت سال بسیار مناسب است توصیه می کنیم اگر قصد سفر دارید سریع تر اقدام کنید.

کوپرولو کانیون بهشت آنتالیا مکانی برای عاشقان طبیعت

پارک ملی کوپرولو کانیون

پارک ملی کوپرولو کانیون ، که در سال 1973 به عنوان یک پارک ملی اعلام شد ، 35.719 هکتار مساحت دارد. این پارک در کوهستان در 49 کیلومتری شمال شرقی آنتالیا قرار دارد. پارک ملی کوپرولو کانیون در منطقه ماناوگات استان آنتالیا قرار دارد. جاده در امتداد ساحل از آنتالیا به ماناوگات و سپس از کنار بسکوناک می گذرد.

پارک ملی کوپرولو کانیون در وسط بسیاری از زیبایی های طبیعی در یک دره حاصلخیز قرار دارد. دره کپرولو کانیون به طول 14 کیلومتر در امتداد رودخانه Koprucay ادامه می یابد و به حداکثر ارتفاع 400 متر می رسد.

شهر سلژ آنتیک(Selge Antique) و کوه بوزبورون(Bozburun) در محدوده پارک ملی واقع شده اند. پارک ملی کوپرولو کانیون  دارای درختان کاج قرمز ، کاج سیاه ، سرو ، صنوبر ، انواع بلوط و زیتون های وحشی است. همچنین پارک ملی بزرگترین جنگل سرو  آسیای صغیررا دارد.

پارک ملی کوپرولو کانیون

تفریحات موجود در این پارک دیدنی

قایق سواری در رودخانه Koprucay

عکاسی از طبیعت

بازدید از اماکن باستانی همراه با تور ترکیه

سازه های زمین شناسی

قایقرانی در زیر پل های تاریخی رومی

فراوانی  حیات وحش و مجموعه های گیاهان طبیعی

پیاده روی و کمپینگ در کوپرولو کانیون

رودخانه و پل KOPRUCAY

پل  اولوک(Oluk) در رودخانه Koprucay و پل Bugrum در رودخانه Kocadere نمونه های قابل توجه مهندسی رومی هستند.

پل اولوک با استفاده از بلوک های سنگی و تکنیک همپوشانی 27 متر بالاتر از دره ساخته شده است. قدمت این پل به قرن دوم میلادی باز می گردد.

پل اولوک یا شهر Beskonak جایی است که قایقرانان برای قایق سواری در رودخانه Koprucay به رودخانه می روند. مهمانخانه های روستایی در این منطقه در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *