پارک کارالی اوغلو -هرچه بیشتر از شهر مدیترانه جنوبی آنتالیا دیدن کنیم ، بیشتر دوستش می داریم. آن زیبایی سفر آهسته است. یکی از مکان های مورد علاقه ما برای مدتی استراحت ، پارک کارا علی اوغلو آنتالیا است.

معرفی پارک کارالی اوغلو آنتالیا

چرا باید از پارک کارالی اوغلو آنتالیا بازدید کنیم

ما هر سال در همان زمان – ماه مارس –  برای رویداد Runatolia در پارک کارالی اوغلو هستیم ، بنابراین این عکس از جاه طلبی های ما در پارک کارا علی اوغلو طی چند ماه ، در همان ماه گرفته شده است. این فقط یک مکان دوست داشتنی است و امیدوارم که این عکس ها به شما نشان دهند که چرا ما آن را خیلی دوست داریم.

ما همیشه وقتی با تور آنتالیا می رویم در Kaleiçi می مانیم و یکی از ورودی های پارک کارا علی اوغلو دقیقاً همانطور که از شهر قدیمی خارج می شوید، است. از اینجا ، می توانید در برج هیدیرلیک وارد شوید. این برج در اینجا و مشرف به دریای مدیترانه و بندر باستانی از دوره روم قرن 2 ایستاده است.

چرا باید از پارک کارالی اوغلو آنتالیا بازدید کنیم

 

مناظر بندرگاه

کمی بیشتر در داخل پارک کارالی اوغلو و خط ساحلی این شهر ، به سمت کنییالتی پیاده روی کنید  ، شروع به باز شدن می کند. همچنین ، چشم اندازی از بندر از اینجا نیز ممکن است. در اینجا ، ما در یک صحنه به  آنتالیا رومی و قرن بیست و یکم آنتالیا می پردازیم. تصور می شود برج هیدیرلیک در برخی از دوران ها در طول تاریخ به عنوان یک فانوس دریایی مورد استفاده قرار می گرفت.

ورودی های مختلف پارک کارالی اوغلو

ورودی های مختلف پارک کارالی اوغلو

یکی دیگر از ورودی های پارک کارالی اوغلو  از محله ایشیکلار درست در شرق خانه های قدیمی کالیچی است. در بالای این خیابان ، یک کافی شاپ عالی وجود دارد که میان وعده ها را سرو می کند. همچنین یک میخانه وجود دارد که ما بعد از اجرای برنامه می توانیم از یک آبجو (یا معدودی) و یک همبرگر لذت ببریم.

پس از آن ، می توانید از طریق درختان و مناظر آب به سمت مناظر پیش روی خود ،  پیاده روی  کنید. از اینجا ، رشته کوه Beydağları ، دورتر از خلیج ، غول آسا به نظر می رسد .

مطالب مرتبط : قیمت تور ترکیه

در سال 2017 ، مسیر Runatolia 10K تغییر یافت تا کمی بیشتر از مناظر شگفت انگیز مرکز شهر آنتالیا استفاده شود. دویدن به این بخش به سمت دریا و کوه های پوشیده از برف مشخصه برجسته مسیر بود .

لذت قدم زدن در فضای زیبای این پارک

لذت قدم زدن در فضای زیبای این پارک

گاهی اوقات ، شما تقریباً کل پارک پارک کارالی اوغلو را برای خودتان خواهید داشت. اما فقط یکشنبه بعد از ظهر در یک زمان بهاری آفتابی به آنجا بروید. این همان چیزی است که باعث می شود این پارک آنتالیا برای ما بسیار ویژه باشد (و همچنین منظره هایی که به زودی به آنها خواهیم رسید).

اگر پست های قبلی ما را در مورد تجربیات مرکز شهر آنتالیا بخوانید ، ممکن است به یاد داشته باشید که در گذشته با این شهر دست و پنجه نرم کرده ایم. ما نمی توانیم با آن کنار بیاییم. این فقط برای ما اتفاق نیفتاده است – اما ما کسی نیستیم که تسلیم شویم. می دانستیم که باید چیزی را از دست بدهیم. ما به زندگی محلی و اتفاقات روزانه نیاز داریم و این تنها سفرهای سالانه است – به دلیل فرار – که به ما زمان و شانس جاسوسی از همه اینها را داده است. و در نتیجه ، نوعی سقوط برای آنتالیا. اگر روزی قصد مهاجرت به ترکیه را داشتید حتما از این مکان دیدن فرمایید.

به تماشای قایق های تفریحی بنشینید

در پارک کارالی اوغلو به تماشای قایق های تفریحی بنشینید

فقط به این نگاه کنید! عکس بالا از بازدید  چند سال پیش است. طوفان پیش آمد. اما به طور جدی ، چرا نمی خواهید در پارک کارالی اوغلو ایستاده و به دریا نگاه کنید ، و تماشای آن منظره طوفان است. و آن قایق را ببینید ، آنجا؟ آنها قایق هایی هستند که در طول روز ، در تمام طول سال ، بندر را ترک می کنند. آنها مسیر خود را در امتداد خط ساحلی ناهموار به آبشارهای زیبای Düden می روند.

اگر لباس مناسب داشته باشید ، هوا فقط تهدید آمیز به نظر می رسد (مارس در آنتالیا می تواند مخلوط شود) و شما این دیدگاه ها می رسید ، خوب شما نمی خواهید در پارک کارا علی اوغلو جست و خیز کنید ، آیا هستید؟ مجسمه ها و بناهای تاریخی با یک پس زمینه خشمگین ، ابری مدیترانه ای - خیره کننده!
پارک زیبا در آنتالیا

اگر لباس مناسب داشته باشید ، هوا فقط تهدید آمیز به نظر می رسد (مارس در آنتالیا می تواند مخلوط شود) و شما این دیدگاه ها می رسید ، خوب شما نمی خواهید در پارک کارا علی اوغلو جست و خیز کنید ، آیا هستید؟ مجسمه ها و بناهای تاریخی با یک پس زمینه خشمگین ، ابری مدیترانه ای – خیره کننده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *