باغ وحش آنتالیا در محوطه ای که به کپزالتی معروف است و در پایان خط جدید قطار شهری قرار دارد واقع شده است. سپس فقط با یک پیاده روی کوتاه از تپه و کنار خیابان در ورودی اصلی باغ وحش آنتالیا هستید.در صورت انتخاب تور آنتالیا پیشنهاد می کنیم از این باغ وحش دیدن فرمایید.

بسیاری از بازدید کنندگان مایل به اجاره ماشین هستند زیرا فاصله از ورودی اصلی تا پارکینگ تقریباً 1 کیلومتر است. اگر یک اتومبیل اجاره کردید ، باید  آن را تا به بالای تپه قبل از دور زدن و برگشتن به پایین تپه قبل از ورود به پارک سوار شوید.

باغ وحش آنتالیا کجاست و چطور باید به آنجا رسید + تصاویر

هزینه ورود و مسیر ورود به باغ وحش آنتالیا

ورودی برای یک وسیله نقلیه ممکن است  5 لیره ترکیه گرفته شود. این تنها هزینه ورودی به باغ وحش است و بودجه آن باعث می شود سفر خوبی برای خانواده باشد. با ورود به باغ وحش با  شتر مرغ ها و خرها و پس از آن پوماها و یاکس روبه رو می شوید. شیرها و ببرها و همچنین کانگوروها و گوزنهای شمالی در بالای پارک یافت می شوند.

انتظار نوشیدنی ها و میان وعده های گران قیمت شما در باغ وحش غربی  نداشته باشید زیرا باغ وحش آنتالیا هنوز قدرت تجاری بودن را پیدا نکرده است. اگر دوست دارید به حیوانات نزدیک شوید ، باغ وحش آنتالیا مکان مناسبی برای رفتن است.

مطالب مرتبط : تور ترکیه

بسیاری از دیدنی ها با احتیاط های ایمنی در محدوده تنظیم شده اند به این معنی که فرد می تواند به آن نزدیک شود در حالی که نگران از دست دادن انگشت یا چشم فرزندانشان نیستند.

بنابراین ، اگر به دنبال برنامه ریزی سفر خود به باغ وحش آنتالیا هستید و یک سرگرمی را برای تمام خانواده می خواهید که  جیب شما را خالی نکند و همه اعضای خانواده خود را درگیر  کند ، پس  به سمت باغ وحش آنتالیا بروید و از سایه کاج ها و زیبایی طبیعی قلمرو پادشاهی حیوانات  لذت ببرید.

ساعات بازدید: کل هفته (9:00 – 17:30 نوامبر-مه؛ 9:00 – 19:00 مه-نوامبر)

تصاویر مربوط به این به این باغ وحش

تصاویر مربوط به این به این باغ وحش آنتالیا

 

باغ وحش و کرگدن

 

گور خر باغ وحش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *