آکواریوم آنتالیا بزرگترین تونل آکواریومی جهان و جالب توجه ترین مرکز جذب در آنتالیا است. ماجراجویی الهام بخش و تخیل خود را با آکواریوم آنتالیا کشف کنید.

آکواریوم آنتالیا دنیای مصنوعی زیر آب + تصاویر

آکواریوم آنتالیا مکانی برای نزدیکی به اعماق دریا

به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های آکواریومی جهان ، آکواریوم  توانسته سرگرمی ، آموزش و الهام را یک جا به عموم مردم ارائه دهد. بعد از گشت و گذار در 40 آکواریوم موضوعی ، به بزرگترین تونل آکواریومی  جهان با طول 131 متر و عرض 3 متر خواهید رسید.

علاوه بر این ،می توانید توپ های برفی از برف واقعی در دنیای برف بسازید و همچنین در خانه خزندگان گرمسیری در میان سمی ترین ، رنگارنگ ترین و جالب ترین گونه های جهان  به سفر بروید.  شما می توانید دریاهای جهان را با تکنولوژی فیلم های چند بعدی در سینمای Oceanride XD  قایقرانی کنید.

آکواریوم در کنار ساحل کونیالتی و نزدیک به مرکز آنتالیا واقع شده است. اگر سفر با تور آنتالیا را انتخاب کردید بهتر از این مکان دیدن کنید.

آکواریوم آنتالیا مکانی برای نزدیکی به اعماق دریا

جهان زیر آب در شهر آنتالیا

آکواریوم داستانهایی از سراسر جهان را روایت می کند. می توانید جادوی دنیای زیر آب را کشف کنید. می توانید با کوسه ها و اشعه هایی که هیچ خطری برای مردم ایجاد نمی کند شنا کنید. دکوراسیون مخزن اصلی شامل هواپیما، کشتی و لاشه های زیردریایی  با اندازه واقعی است ، که بزرگترین دکوراسیون صخره های مرجانی در جهان است. علاوه بر این ، شفاف ترین آب آکواریوم جهان در آکواریوم آنتالیا است.

بخش های آکواریوم

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

بخش های آکواریوم آنتالیا

آکواریوم

بخش های موضوعی

مخزن اصلی و تونل

هدیه دریا

موزه یخ و دنیای برف

پارک وحش(Wildpark)

سینمایOceanride XD

بعد از فعالیت هایی پر از اکتشاف ، می توانید در کافه و رستوران های موجود در کف ورودی و تراس استراحت کنید و غذاهایی را از سراسر جهان میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *