پارک آبی یاس آینده گرایانه در مساحتی به بزرگی 15 زمین فوتبال با 43 سواری ، سرسره و جاذبه های مختلف قرار دارد – پنج مورد از آن ها از یک نوع هستند. بازدید کنندگان در پارک آبی یاس می توانند اولین و بزرگترین سرسره توربادو شش نفره با نیروی هیدرومغنتیک جهان را تجربه کنند که 235 متر طول دارد.

پارک آبی یاس مکانی برای دوست داران آدرنالین

پارک آبی یاس مکانی برای دوست داران آدرنالین

برای عاشقان آدرنالین ، امواج سه متری روی بشکه حباب وجود دارد که بزرگترین موج در جهان برای موج سواری است. باندیت بومبر ، یک مخزن 550 متری ، اولین بار با تأثیر آب و لیزر در آب است. موج سواران می توانند با هدف قرار دادن جت های آب ، پرتاب بمب های آبی و ایجاد جلوه های ویژه ، در حالی که افراد زیری می توانند با عبور از آنها، آنها را با آب تفنگ آبپاش بزنند.

مکان های دیدنی جزیره یاس

مکان های دیدنی جزیره یاس

مروارید غول پیکر پارک جدیدترین نقطه دیدنی جزیره یاس است که در بالای جبل دانا ، هسته برج بلند قله کوهنوردی از ارتفاعات پارک و به قطر هشت متر قرار دارد. این پارک میراث ابوظبی را با زمینه “مروارید گمشده” ترسیم می کند که داستان یک دختر جوان اماراتی را دنبال می کند تا یک مروارید افسانه ای در هنگام گذر از این جاذبه ها ، که شامل نمایشگاه های شیرین و مروارید است ، پیدا کند.

بلیط: Dhs 250 برای بزرگسالان ، Dhs 230 برای کودکان با انتخاب تور ابوظبی از این شهر جذاب دیدن نمایید.

اطلاعات:

اطلاعات:

ساعات کار: روزانه 10:00 صبح – 9:00 شب

مکان: جزیره یاس ، ابوظبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *