پیست یاس مرینا از زمان راه اندازی آن در سال 2009 به طور خاص برای میزبانی مسابقات فرمول 1 گرند پریکس، پیست یاس مرینا همچنان یکی از بهترین ترین مکان های ابوظبی است. مسیر فرامدرن نه تنها یک مسابقات اتومبیلرانی جذاب را ارائه می دهد ، بلکه رویدادها و تجربیات حرفه ای در تمام طول سال برای موتورسواری از جمله درگ و یاس ترک نایتس را ارائه می دهد. با انتخاب تور ابوظبی از این شهر جذاب دیدن نمایید.

سکوهای پیست یاس مرینا

سکوهای پیست یاس مرینا

در اطراف یاس مارینا زیبا واقع شده است و پیست دارای پنج سکو اصلی برای تماشاگران است ، تا اطمینان حاصل شود که هیچکدام از فعالیت های موجود در این مسیر از دست نرفته نیست ، همچنین تپه ابوظبی ، جایی که طرفداران می توانند مسابقه ای را که در ساحل های چمن زنی واقع در مسیر واقع شده است ، مشاهده کنند.

علاوه بر برنامه گسترده سالانه رویدادها و مسابقات موتورسواری حرفه ای و مردمی از جمله درگ و یاس ترک نایتس، پیست به عنوان قطب پر رونق برای سرگرمی و رویدادهای اجتماعی در امارات پدید آمده است. همانطور که از لحاظ فنی پیشرفته ترین پیست در منطقه است ، این پیست همچنین یک مکان پیشرو MICE است که به طور مرتب میزبان طیف متنوعی از جلسات ، کنفرانس ها و رویدادهای شرکت است.

هیجان کارتینگ در یاس مرینا

هیجان کارتینگ در پیست یاس مرینا

بنابراین ، چه بخواهید هیجان کارتینگ را در یاس کارتیزون تجربه کنید یا رانندگی آستون مارتین جی تی 4 را با سرعت بیش از 200 کیلومتر در ساعت در اطراف یک مدار F1 انجام دهید ،  مجوز مسابقه خود را در مدرسه مسابقه یاس بگیرید و در ترین یاس یا گویاس تمرین کنید و سپس در یکی از بسیار رویدادهای ورزشی برگزار شده در یاس سنترال با دوستان شرکت کنید چون یاس مارینا مدار واقعاً “محل دیدار قهرمانان” است.

اطلاعات:

اطلاعات:

ساعات کاری: روزانه 09:00 صبح – 11:00 شب

مکان: جزیره یاس ، ابوظبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *