یادبود بنیان گذار امارات مدرس شیخ زاید یکی از جاذبه فرهنگی بی نظیر زندگی ، میراث و ارزش های شیخ زاید را جشن می گیرد و فرصتی بی نظیر برای غوطه وری در تاریخ و فرهنگ امارات می دهد. آثار نمایشی برای بازدید کننده در یادبود شیخ زاید به گونه ای طراحی شده اند که جنبه های میراث گسترده اجتماعی ، فرهنگی و زیست محیطی کشور از جمله هنر ، داستان و نمایشگاه را نشان دهد. با انتخاب تور ابوظبی از این شهر جذاب دیدن نمایید.

این یادمان با دارا بودن بیش از 3.3 هکتار فضای عمومی زیبا و دارای گیاهان بومی و زیبا ، دارای یک باغ پناهگاه شامل مناطق نشیمن و یک کانال آبی سنتی “فلاج” ، یک باغ میراث سرشار از گیاهان بیابانی دارویی و یک پیاده رو مرتفع است که منظره های فریبنده ای از خلیج فارس و افق خیره‌ کننده شهر را ارائه می دهد.

معماری بنای یادبود بنیان گذار امارات مدرس شیخ زاید

یادبود بنیان گذار امارات شیخ زاید

بخش عمده بنا، صورت فلکی است ، یک عکس سه بعدی شیخ زاید که توسط هنرمند رالف هلمیک ساخته شده است و دارای 1327 شکل هندسی که روی بیش از 1000 کابل معلق است. نصب را می توان متفاوت از چندین نقطه پرتحرک تجربه کرد و در شب ، اشکال مانند ستاره می درخشند. در یک عمارت به ارتفاع 30 متر ، این اثر هنری یکی از بزرگترین آثار هنری در نوع خود است و در استفاده از تصویرهای انتزاعی در این مقیاس بی نظیر است.

بلیط رایگان

اطلاعات: شیخ زاید

اطلاعات:

روزانه: 9 صبح تا 10 شب یادبود بنیان گذار امارات

محل سکونت: تقاطع کرنیچ ابوظبی و خیابان هجدهم

یادمان شیخ زاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *