مجلس شیخ زاید در بیمارستان واحه العین یک جاذبه دیدنی است که تاریخ و پیشرفت العین ، به ویژه آغاز مراقبت های بهداشتی مدرن در امارات را نشان می دهد. مجلس در ورودی بیمارستان واحه قرار دارد و (به معنای “محل نشستن”) یک نمایشگاه عکس دارد که پیشرفت العین و همچنین نقش مهم بیمارستان واحه ، نخستین بیمارستان در ابوظبی امارات را نمایش می دهد. با انتخاب تور ابوظبی از این شهر جذاب دیدن نمایید.

بازسازی مجلس شیخ زاید

بازسازی مجلس شیخ زاید

مجلس بازسازی ساختمان اصلی بلوک گلی است که متعلق به مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان ، بنیانگذار امارات است ، قبل از آنکه این ملک را در سال 1960 به بیمارستان واحه بدهد. برای حفظ تاریخ و افتخار پدرش ، شیخ زاید ، اعلیحضرت وی ، شیخ محمد بن زاید آل نهیان ، ولیعهد ابوظبی ، دستور بازسازی مجلس را صادر كرد و آن را به بیمارستان واحه اهدا كرد.

مجموعه نادر عکس های در حال نمایش داستانی واضح از نحوه پیشرفت العین دارد. بازدید کنندگان می توانند چالش های مردم منطقه و تفاوت فاحش بین آنچه که منطقه کمتر از 50 سال پیش در مقایسه با آنچه اکنون وجود دارد را ببینند.

نقش بیمارستان واحه در تاریخ ابوظبی

نقش بیمارستان واحه در تاریخ ابوظبی

بیمارستان واحه نقش مهمی در تاریخ ابوظبی ، به ویژه العین دارد. توسط Drs تأسیس شده است. پت و ماریان کندی در نوامبر 1960 به دعوت شیخ زاید بن سلطان آل نهیان و برادرش شیخ شاخبوت به العین آمدند. در این مدت ، میزان مرگ و میر در منطقه کاملاً بالا بود و جمعیت رو به زوال بود. کندی و تیم کوچک آنها به آرامی در تهیه اولین برنامه مدرن مراقبت پزشکی از منطقه ، با تمرکز بر بهبود مراقبت های زنان و زایمان ، کار کردند.

اطلاعات مجلس :

اطلاعات مجلس :

ساعات کاری:

روزانه 6 صبح تا 11 عصر

مجلس شیخ زاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *