قصر الوطن ، بنای فرهنگی جدید در ابوظبی برای دعوت مردم به کشف میراث دانش و سنت شکل گرفته و موجب تقویت درک فرهنگی از امارات می شود و در معرض دید عموم قرار می گرفته است.با کاهش قیمت تور ابوظبی پیشنهاد می کنیم سفر به این شهر را در برنامه های خود قرار دهید.

قصر الوطن یک نقطه عطف معمار

قصر الوطن یک نقطه عطف معمار

قصر الوطن بیش از یک کاخ سنتی، یک ادای احترام بی نظیر به میراث و هنرهای عربی است و معماری و طراحی آن اهمیت آثاری را که در سالن های آن قرار گرفته و کاربرد اتاقهای آن را نشان می دهد ، نشان می دهد.

ابتکار فرهنگی

از بازدید کنندگان دعوت می کند تا در مورد سنت ها و ارزش های حاکم بر کشور اطلاعات کسب کنند و میراث خوبی از دانش حفظ شده را کشف کنند. بنابراین درک فرهنگی از امارات را تقویت می کند.

مرکز دانش قصر الوطن

مرکز دانش قصر الوطن

درهای خود را برای میراث روشنفکری الهام بخش باز می کند که سهم اعراب را در زمینه های مختلف دانش برجسته می کند. این کاخ همچنین کتابخانه قصر الوطن را در خود جای داده است که محققان می توانند مجموعه گسترده ای از کتاب ها و منابع مربوط به امارات را کشف کنند و در مورد تاریخ کشور بدانند.

یک سفر کامل برای بازدیدکننده

یک سفر کامل برای بازدیدکننده

در قصر الوطن بازدید کنندگان از شکل گیری امارات و سیستم حاکمیت آن مطلع می شوند و به سالن هایی که به طور معمول برای اجلاس های رسمی رزرو شده اند ، دسترسی دارند. بازدید کنندگان همچنین در یک سفر واقعاً کامل ، از هنر و معماری عرب و میراث فکری بهره مند میشوند.

پارکینگ: با ورود به مرکز بازدید کنندگان با اتومبیل ، پارکینگ مرکز بازدید کنندگان را مشاهده خواهید کرد. پارکینگ های کافی وجود دارد و پارک کردن در اینجا هزینه ای ندارد. ولت پارکینگ  با هزینه 80 AED در پارکینگ مرکز بازدید کنندگان موجود است.

پارکینگ از 9:30 صبح تا 9:30 شب ، 7 روز در هفته باز است.

اطلاعات قصر الوطن:

اطلاعات قصر الوطن:

ساعات کار: روزانه 10 صبح تا 8 عصر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *