پارک اوم ال امارات واقع در قلب شهر در خیابان پانزدهم بین خیابان فرودگاه و خیابان کرامه ، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین پارک های ابوظبی است.

در ابتدا فقط پارک مشرف نامیده می شد اما در سال 1982 به عنوان پارک برای بانوان و کودکان ساخته شد، اما به تازگی با نام پارک ام ال امارات نامگذاری شده است که اخیراً پس از نوسازی گسترده دوباره افتتاح شده است.

این پارک جدید دارای امکانات متنوعی از جمله خانه های سایه ، طویله حیوانات ، آمفی تئاتر ، چمن های بزرگ ، باغ گیاه شناسی ، باغ کودکان و باغ غروب است. با کاهش قیمت تور ابوظبی پیشنهاد می کنیم سفر به این شهر را در برنامه های خود قرار دهید.

باغ وحش پارک اوم ال

باغ وحش پارک اوم ال

طویله حیوانات با همکاری باغ وحش پارک امارات اداره می شود و 12 حیوان از جمله شتر ، بزغاله ، گاو و اسب را در خود جای داده است. آمفی تئاتر یک مکان بزرگ هنرهای نمایشی در فضای باز است که می تواند بیش از 1000 نفر را در خود جای دهد. خانه سایه یک سازه نمادین است که در بالای پارک قرار دارد که چندین گونه از گیاهان را در یک محیط رطوبت کنترل در آن نگه داری می شود و دارای دو عرشه طبقه فوقانی است که منظره ای زیبا از پارک و چشم انداز اطراف آن را نشان می دهد.

با رعایت تاریخ و میراث پارک ، بیش از 200 درخت از پارک قدیمی نجات یافته و در فضاهای اصلی خود در سراسر پارک مستقر شده اند. این پارک هم اکنون با ویژگی های کیفیتی که دارد ، تفریحات بی نظیری به جامعه ابوظبی نیز ارائه می دهد.

اطلاعات:

ساعات کار: روزانه 8 صبح تا 12 شب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *