مامشا الخیر

مامشا الخیر

مامشا الخیر یک بنای عمومی الهام بخش است که از یک مونولیت گرانیتی و تاسیسات سنگ آهکی ساخته شده است که در امتداد تفرجگاه ابوظبی کورنیچ در پلازا شرقی واقع شده است.

کتیبه های نصب شده توسط مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان ، بنیانگذار امارات ، شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان ، رئیس جمهور امارات ، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ، معاون رئیس جمهور ، نخست وزیر و حاکم دبی و شیخ محمد بن زید آل نهیان ، ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح امارات متحده عربی ، تعهد مداوم رهبری امارات متحده عربی برای پرورش فرهنگ در بین اماراتی ها ، ساکنان و بازدید کنندگان از امارت را نشان می دهد.

مامشا الخیر نقل قول های الهام بخش را در هر 30 متر در امتداد تفرجگاه نمادین از پلاک شرق تا تقاطع در کاخ امارات به نمایش می گذارد. تأسیسات گرانیتی و پیاده رو بازدید کنندگان را دعوت می کند تا با نمادهای آن آشنا شوند و شهرت دیرینه امارات متحده عربی را برای ارتقاء سطح آگاهی اجتماعی جامعه افزایش دهند.

76 نقل قول که در تابلوهای آهکی در امتداد گذرگاه کرنیش شهر دبی حک شده است از چهره های الهام بخش مشهور جهانی است و هدف از آن استقبال از روحیه داوطلبانه ، افزایش آگاهی برای اهمیت مسئولیت اجتماعی و در عین حال ترغیب نسل های آینده برای آرزوی ارزش های بشردوستانه و سخاوت است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.