بونس ابوظبی – دنیایی که دیوار آن شیشه ای است ، یک  اسلم دانک در چنگ شماست و قوانین ثقل دیگر اعمال نمی شود. بونس ابوظبی واقع در قلب شهر در مال مارینا ، هوا برد دارد وبعد جدیدی را – از مانورهای هوایی گرفته تا اسلم دانک ، دو روی دیواره ها، اضافه می کند . با بیش از 100 ترامپولین بهم پیوسته که در فضاهای عظیم و رنگی قرار دارد ، بونس یک زمین بازی شهری بهاری است که در آن سطوح سخت با اسفنج درجه یک سیرک ، کیسه های هوایی غول پیکر و فنرها پوشانده شده اند.

ترامپولین های بونس ابوظبی

ترامپولین های بونس ابوظبی

و آن فقط ترامپولین ها نیستند ، بونس ابوظبی دارای یک سرسره عظیم 40 متری و 2 اسلکلین باریک جدید است. در بونس واقعی ، یک زیپ لاین در سراسر محل با یک مهار پشتی اجرا می شود ، بنابراین می توانید به سبک سوپرمن بروید! تیم بونس با سقوط سریع آدرنالین بالا را ایجاد می کند – تجربه سقوط فقط برای شجاعان! با انتخاب تور ابوظبی از این شهر جذاب دیدن نمایید.

همچنین آنجا یک سوپر ترامپ بزرگ ، یک یا دو حیاط دوگبال ، دو کیسه هوای غول پیکر ، یک منطقه نمایش بزرگ با یک دیوار 5/5 متری برای دوندگان روی دیوار مشتاق ، یک ترامپول سرعتی 19 متری و پنج اتاق مهمانی برای روزهای تولد یا رویدادهای خصوصی وجود دارد.

یک دنیای سرپوشیده آدرنالین در محیط داخلی است و می تواند بچه ها را در عین مصرف انرژی در محیطی سرگرم کننده و امن مجبور به فعالیت کند.

بازدید از این مکان بونس ابوظبی

بازدید از این مکان

بونس ابوظبی پس منتظر چی هستی؟ اکنون با دنبال کردن bouncemideast@ در فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و اسنپ چت ، BOUNCING را دریافت کنید.

محل: مال مارینا (طبقه همکف ، روبروی ورودی اصلی)

زمان افتتاح:

شنبه تا چهارشنبه: 10 صبح تا 10 شب

پنجشنبه و جمعه: 10 صبح تا 12 شب

ورودی: AED 80 برای جلسه اول (شامل جوراب های BOUNCE ).

70 AED برای جلسات دوم به بعد

تماس با ما: 04 321 1400 یا info@bounce.ae با انتخاب تور دبی از این شهر جذاب دیدن نمایید.

بونس ابوظبی 2

 

بونس ابوظبی 4

 

بونس ابوظبی 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *