A’L BAHAR یک مجموعه ساحلی پرطراوت است که در ابوظبی کرنیچ واقع شده است. این مجموعه 80000 متر مربع با 48 غذا خوری ، مغازه و پارک در واحدهای شیک در طول ساحلی بکر دارد.

بازدید کنندگان و ساکنان ابوظبی می توانند در ‘پارک سرگرمی’ با یک پارک آبی بادی خنک شوند و همچنین به مکانهای عمومی برای کنسرت ها و برنامه های اجتماعی در طول سال ، با یک تفرجگاه 500 متری ، به طور مستقیم در سواحل  خلیج فارس دسترسی پیدا کنند.

مجموعه ساحلی البهار (A'L BAHAR) ابوظبی در کشور امارات متحده عربی
نمایی از مجموعه سواحل البهار ابوظبی

توسعه ساحل شامل انواع امکانات ورزشی است که زمین های بسکتبال و والیبال ساحلی ، زمین های فوتبال و سالن ورزشی در فضای باز دارد. امکانات بهداشتی و درمانی شامل استودیوی یوگا بادیتری ، برندی است که بیش از یک دهه با طولانی ترین استودیوی یوگا در امارات ، سلامتی را به جامعه ابوظبی ارائه می دهد.

Haddinها همچنین اوقات فراغت فعال خود را به AL BAHAR ارائه می دهند و راه حل های سلامتی و تناسب اندام بیشتر را در پایتخت امارات گسترش می دهند. برند تناسب اندام عملکردی از یک رویداد اردوگاه آموزشی کوچک به یک برند سلامتی قابل اعتماد تبدیل شده است و به پرورش یک محیط سالم و مثبت در قلب جامعه جدید ساحلی کمک خواهد کرد.

مجموعه ساحلی البهار (A'L BAHAR) ابوظبی در کشور امارات متحده عربی
مجموعه البهار ابوظبی یکی از مهمترین مکان‌های برگزاری انواع جشنواره‌ها

A’L BAHAR همچنین دارای شعبه ای از تجارت HQ ، یکی از اولین فضاهای خرده فروشی است که به منطقه متصل شده است. مجموعه سفریتو مفتخر به برگزاری انواع تور سفری به کشور دبی و شهر زیبای ابوظبی است. برای اطلاع از شرایط و قیمت‌ ها به صفحه تور ابوظبی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *