كتابخانه كودكان ابوظبي

كتابخانه كودكان ابوظبي

كتابخانه كودكان ابوظبی با مساحت بیش از 5250 متر مربع درسه طبقه ، كتابخانه ای مدرن است كه برای الهام بخشیدن و سرگرمی جوانان طراحی شده است.

این مکان به فضاهای اجتماعی متناسب با سن و جالب توجه از جمله فضای یادگیری و بازی تقسیم می شود که کودکان می توانند

در آن از نظر جسمی خود را به عنوان بخشی از یک داستان تصور کنند.هر طبقه دارای یک طراحی متفاوت با الهام از مناظر غنی و متنوع امارات متحده عربی ، دارای ویژگی های جالب از جمله تپه های شن و ماسه برای بچه ها برای مطالعه روی آن ، و یک چشم انداز واحه با کانال آب فلاجی است که همراه با کتاب ها است. این کتابخانه مجموعه ای بزرگ و متنوع از کتاب ها – از جمله داستانی ، غیر داستانی ، رمان های گرافیکی ، زندگی نامه و کتابهای صوتی- را شامل می شود .

بازدیدکنندگان می توانند از فضای آزاد ، دوستانه با طرح های غریب و رنگارنگ الهام گرفته از طبیعت ابوظبی ، از جمله “کوه کتاب” در مرکز کتابخانه لذت ببرند.

کودکان برای مکالمه ، اجرا ، بازی ، و تعامل با یکدیگر در فضاهای مشترک و فضای باز تشویق می شوند. علاوه بر این ، تعدادی از مناطق آرام برای خواندن و مطالعه در کل کتابخانه قرار داده شده است که به تمرکز و یادگیری دعوت می کند.

یک فضای نمایشگاه اختصاصی برای میزبانی نمایشگاه هایی از آثار ایجاد شده توسط کودکان و همچنین نمایش ها برای حضار جوان طراحی شده است. برنامه های سالانه ادبیات ، هنر ، فیلم و موسیقی در کتابخانه کودکان نیز آن را به یک مرکز فرهنگی پر جنب و جوش و الهام بخش برای همه تبدیل کرده است.

اطلاعات:

شنبه تا پنجشنبه 10:00 صبح الی 8:00 بعد از ظهر

جمعه 12:00 بعد از ظهر تا 10:00 شب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.